•  Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się

4 września 2023 r. w sali gimnastycznej Szkoły

Początek uroczystości o godz. 9:00

Serdecznie wszystkich zapraszamy :)

• INFORMACJA DLA RODZICÓW....

• WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I ZESZYTÓW ĆWICZEŃ W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

"PODRECZNIKI_2023_-_2024.docx

Szanowni Rodzice, Opiekunowie... poniżej przedstawiamy wykaz podręczników i ćwiczeń, które należy zakupić, gdyż one obowiązują poza dotacją szkolną.

Pozostałe podręczniki i zeszyty ćwiczeń uczniowie będą mieli zakupione przez szkołę.

OP GRUPA 5-6 l.:  Podręczniki i ćwiczenia zamawia oraz zakupuje wychowawca grupy po uzgodnieniu z nauczycielami i z rodzicami.

Klasa 1

1.JĘZYK NIEMIECKI:                                                                                                                                              wyd. PWN; autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, Z. Zastąpiło                                                                        Podręcznik ćwiczenia  „ABC Deutch Neu 1”

2.RELIGIA:                                                                                                                                                              wyd. JEDNOŚĆ KIELCE, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak                                                                        Podręcznik „Poznaję Boży świat” z wersją multimedialną /ebook na płycie DVD, bez ćwiczeń / .

Klasa 2

1.JĘZYK NIEMIECKI:                                                                                                                                 wyd. PWN; autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, Z. Zastąpiło                                                                       Podręcznik i ćwiczenia  „ABC Deutch Neu 2”

2.RELIGIA:                                                                                                                                                             wyd. wyd. JEDNOŚĆ KIELCE, autorzy ks. dr K. Mielnicki,, E. Kondrak                                                          Podręcznik i ćwiczenia „Odkrywam Królestwo Boże” kl.2(połączone razem).

Klasa 3

1.JĘZYK NIEMIECKI:                                                                                                                                             wyd. PWN; autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, Z. Zastąpiło                                                                      Podręcznik i  ćwiczenia  „ABC Deutch Neu 3”;

2.   RELIGIA:                                                                                                                                                           wyd. JEDNOŚĆ KIELCE, autorzy ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak                                                                Podręcznik i ćwiczenia „Poznaję Jezusa” kl.3.

Klasa 4

1.JĘZYK NIEMIECKI                                                                                                                                             wyd. PWN, autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, Z. Zastąpiło                                                                      Podręcznik i ćwiczenia „Ich und du NEU kl.4”

2.    RELIGIA:                                                                                                                                                          wyd. JEDNOŚĆ KIELCE, autorzy: ks. dr Krzysztof Mielnicki, B. Nosek, E. Kondrak                                            Podręcznik i ćwiczenia "Miejsca pełne BOGActw" kl. 4.

Klasa 5

1.JĘZYK NIEMIECKI:                                                                                                                                               wyd.PWN, autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, Z.Zastąpiło                                                             Podręcznik i ćwiczenia „Ich und du NEU kl.5"

2.   RELIGIA:                                                                                                                                                           wyd. JEDNOŚĆ KIELCE, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak                                                                         Podręcznik i ćwiczenia „ Szczęśliwi, którzy szukają prawdy" kl. 5.

Klasa 6

1.JĘZYK NIEMIECKI                                                                                                                                           wyd. PWN, autorzy: M. Kozubska, E. Krawczyk, Z. Zastąpiło                                                                        Podręcznik i ćwiczenia „Ich und du NEU kl.6"

2.RELIGIA:                                                                                                                                                              wyd. JEDNOŚĆ, KIELCE, autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak                                                               Podręcznik i ćwiczenia  „Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno” kl. 6.

Klasa 7

1.RELIGIA:                                                                                                                                                             wyd. JEDNOŚĆ KIELCE, autorzy:  ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, A. Sętorek                                           Podręcznik i ćwiczenia  ,,Szczęśliwi, którzy czynią dobro”  kl. 7.

Klasa 8

1. RELIGIA:                                                                                                                                                            wyd. JEDNOŚĆ KIELCE, autorzy:  ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, Elżbieta Kondrak, Krzysztof Mielnicki        Podręcznik i ćwiczenia „Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość” kl. 8.