Owoce i mleko w szkole

UCZESTNICZYMY W RÓŻNYCH PROGRAMACH, PROJEKTACH, AKCJACH ....

SUPER NAUKA - WIEDZA

HEJ

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Dnia 9 września o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z Panią Dyrektor a nastepnie spotkania z wychowawcami w klasach.

  Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców!

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

  Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015 odbędzie się 01.09.2014 r. o godz. 9:00 w sali gimnastycznej szkoły.

  Serdecznie zapraszamy!

 • Szkolny Zestaw Podręczników w roku szkolnym 2014/2015

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

  27 czerwca 2014 roku

  o godz. 9:00

  odbędzie się uroczysta akademia

  z okazji

  ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

  Serdecznie zapraszamy!

 • Międzynarodowa wspólpraca między szkołami!

  Nasza szkoła nawiązała międzynarodową współpracę ze szkołą we Frydlant w Czechach w ramach unijnego projektu "Każdy radość niesie w sobie", wspólfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budźetu państwa za pośrednictwem Euregionu Nysa i wsparcia Gminy Bolesławiec.

  W ramach projektu 29 maja 2014 r. uczniowie klas IV - VI, biorący udział w projekcie wraz z uczniami z Frydlant wezmą udział w Polsko-Czeskich Igrzyskach Sportowych.

 • WYPRAWKA SZKOLNA

  WYPRAWKA SZKOLNA

  w załączeniu informację dotyczące możliwości dofinansowania podreczników dla uczniów w roku szkolnym 2014/2015

  KO_ZFK_3146_60_2014_Wyprawka_2014_pismo_MEN.pdf

  KO_ZFK_3146_60_2014_pismo_przewodnie_wyprawka_2014(1).pdf

 • KONCERT MUZYCZNY

  Zgodnie z tradycją szkoły 14 maja 2014 roku odbędzie się kolejny koncert muzyczny pt. "MUZYKA Z DALEKICH FIORDÓW", który poprowadzą artyści z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów !

 • "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym"

  30.04.2014 r. w Gimnazjum Samorządowym nr 2 w Bolesławcu odbył się Powiatowy Turniej ”Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”, w którym reprezentowała nas drużyna w składzie: Piotr Chwastyk, Bartłomiej Buczak, Kamila Zych i Natalia Pawlikowska. Nasi uczniowie zdobyli IV miejsce spośród 17 szkół startujących w kategorii szkół podstawowych.

 • "Uczę się bezpiecznie żyć"

  Dnia 10.04.2014 r. w Jeleniej Górze uczniowie naszej szkoły: Kamila Zych, Natalia Pawlikowska i Bartłomiej Buczak startowali w półfinale X Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” walcząc o tytuł „Mistrza Dolnego Śląska w Edukacji dla Bezpieczeństwa”. Nasza drużyna startowała w tym konkursie po raz pierwszy i od razu zakwalifikowała się na wysokiej pozycji, zdobywając 13 miejsce na 45 startujących drużyn.

 • Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych....

           

  Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły

  Drodzy Rodzice i Kochani Uczniowie!

  Niech Zmartwychwstanie  Pańskie,

  które niesie odrodzenie duchowe,

  napełnia nas spokojem i wiarą,

  da siłę w pokonywaniu trudności,

  pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

  Zdrowych, radosnych i rodzinnych

  Świąt Wielkanocnych

           życzy Dyrektor Szkoły

 • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

  Dnia 27 i 28 marca 2014 roku uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami uczestniczyć będą w REKOLEKCJACH WIELKOPOSTNYCH, które odbędą się o godzinie 10:00 w Kościele w Dąbrowie Bolesławieckiej.

 • Spotkanie z przedstawicielami Straży Granicznej!

  Dnia 25 marca 2014 r. około godz. 9:00 odbędzie się spotkanie z pracownikami Straży Granicznej w Zgorzelcu, którzy przybliżą uczniom naszej szkoły specyfikę swojej pracy. W ciekawy i przejrzysty sposób opowiedzą dzieciom na czym polega rola funkcjonariusza Straży Granicznej i jakie ma obowiązki. Na spotkaniu przedstawione zostaną również zasady bezpieczeństwa uczniów w kontakcie z psem.

 • Wycieczka uczniów klas starszych do Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu!

  Z okazji PIERWSZEGO DNIA WIOSNY - 21 marca 2014 r. uczniowie klas starszych zostali zaproszeni na Festiwal Nauki i Sztuki do Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu. Dzieci będą miały okazję zapoznać się ze specyfią szkoły, wezmą udział w prezentacji ciekawych projektów, w spotkaniach z ciekawymi ludźmi, wspólnych warsztatach, grach i zabawach. Uczniowię będą mogli również obejrzeć przygotowane wystawy o różnej tematyce. Ponadto spotkanie z gimnazjalistami będzie świetną okazją do przełamania stresu związanego ze zmianą szkoły i otoczenia!

 • POKAZ HISTORYCZNY

  Dnia 10 marca 2014 r. odbył się w naszej szkole pokaz historyczny pt. "Życie i kultura w średniowieczu", w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej społeczności. Rycerze w ciekawy sposób przenieśli dzieci w czas średniowiecznych walk i ówczesnych obyczajów. To wspaniałe wydarzenie uczciliśmy pamiątkowym wspólnym zdjęciem.

 • NAUKA TAŃCA !

  W roku szkolnym 2013/2014 szkoła nawiązała współpracę ze Szkołą Tańca SKOWROŃSCY, zajęcia taneczne – „Taneczny mix” prowadzone są w dwóch grupach wiekowych.

  Zajęcia dla chętnych uczniów z klas III – VI odbywają się w każdy poniedziałek na 7 godzinie lekcyjnej, natomiast grupa 0 – II w każdy piątek na 6 godzinie lekcyjnej.

   

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW NA NAUKĘ TAŃCA, TO ŚWIETNY SPOSÓB NA ODPOCZYNEK I SPORTOWĄ FORMĘ!

   

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Bolesławieckiej
  Dąbrowa Bolesławiecka 43
  59-700 Bolesławiec
 • 75 736 99 27

Galeria zdjęć